Oferujemy Państwu możliwość zaprezentowania aktywnej reklamy swojej firmy na nowoczesnym ekranie z diod LED! Wspaniałe możliwości techniczne ekranu gwarantują czytelny odbiór przekazu - nawet przy pełnym słońcu. Dynamiczny ekran z diod zwiększa do ma...aksimum skuteczność Twojej reklamy.

Gorąco zachęcamy Cię do współpracy z Nami. Czas na nowoczesną technologię w Twojej firmie. Projektujemy urządzenia elektroniczne jak sterowniki (sterowanie przez smartfony, bluetooth, GSM, Internet), także sterowanie dotykowo-graficzne poprzez LCD w urządzeniu lub sprzęcie np. AGD
  more

Oferta


Tablice reklamowe LED

Oferujemy Państwu możliwość zaprezentowania aktywnej reklamyswojej firmy na nowoczesnym ekranie z diod LED! Wspaniałe możliwości techniczne ekranu gwarantują czytelny odbiór przekazu - nawet przy pełnym słońcu. Dynamiczny ekran z diod zwiększa do maksimum skuteczność Twojej reklamy.

Elektronika użytkowa

Gorąco zachęcamy Cię do współpracy z Nami. Czas na nowoczesną technologię w Twojej firmie. Projektujemy urządzenia elektroniczne jak sterowniki (sterowanie przez smartfony, bluetooth, GSM, Internet), także sterowanie dotykowo-graficzne poprzez LCD w urządzeniu lub sprzęcie np. AGD.

Reklama LED

nie tylko dla zamożnych

Z uwagi na niezwykłą efektowność wyświetlaczy LEDpowstaje wrażenie, iż na ten rodzaj reklamy stać tylko zamożnych, jest ono absolutnie błędne. Proszę zauważyć iż reklama świetlnajest widoczna kilka razy lepiej, nie wspominając o reklamach nieoświetlonych.

Wyświetlacz LED

    Dlaczego warto ?
  1. własne spoty reklamowe
  2. baner - świetlna reklama
  3. nieograniczone możliwości
  4. pełna dynamika
  5. absolutna dowolność
  6. intensywność kolorów
  7. oszczędność energii

Krótka prezentacja


Avinius


Nasz najnowszy produkt dedykowany dla wyświetlaczy LEDi jest odpowiedzią polskiej technologii na dość skomplikowane i trudne w obsłudze sterowniki modułów z diodami LED chińskiej produkcji.
Więcej informacji znajdziesz tutaj

Create a Mobile Site
View Site in Mobile | Classic
Share by: